Loader

Рішення компанії SolarWinds отримали міжнародні галузеві нагороди за інновації та лідерство

Аналітичні агенції TrustRadius, GigaOm, Globees, Stevie Awards, Palmarès de l’Informaticien та ін відзначили SolarWinds високими оцінками.

Компанія SolarWinds (NYSE:SWI), провідний постачальник простого, потужного та безпечного програмного забезпечення для управління ІТ, оголосила про отримання багатьох галузевих нагород та визнань за свої рішення в галузі спостереження та моніторингу ІТ-інфраструктури.

“У компанії SolarWinds ми завжди віддавали пріоритет потребам нашої відданої та захопленої спільноти користувачів для створення продуктів, покликаних забезпечити цифрові перетворення наших клієнтів зараз і в майбутньому”, – сказав директор з продуктів SolarWinds Рохіні Кастурі. “Ми одночасно приділяємо особливу увагу створенню привабливого місця роботи для нашої команди та побудові бізнесу, який демонструє баланс та забезпечує передбачуване зростання. Для нас велика честь отримати визнання за наші зусилля у цьому напрямку”.

У 2022 році компанія SolarWinds представила інноваційні рішення для підтримки клієнтів на їхньому шляху до хмарних технологій та цифрової трансформації. Компанія запустила два нових продукти для спостережуваності, щоб забезпечити клієнтам підвищену видимість у складних гібридних та мультихмарних ІТ-середовищах. До них входять SolarWinds® Hybrid Cloud Observability і SolarWinds Observability повністю інтегроване хмарне програмне забезпечення як послуга (SaaS). Обидві пропозиції були розроблені з використанням потужних можливостей штучного інтелекту та машинного навчання для оптимізації продуктивності, забезпечення доступності та скорочення часу усунення несправностей. Компанія також оголосила про запуск партнерської програми Transform Partner Program для підтримки та стимулювання зростання постачальників керованих послуг (MSP), дистриб’юторів технологій, реселерів, глобальних системних інтеграторів.

Корпоративні нагороди SolarWinds:
Президент та генеральний директор Судхакар Рамакрішна був названий бронзовим призером у категорії “Керівник року” для великих компаній за версією програми 2022 Best in Biz Awards.

Програма 2022 BIG Awards for Business, в рамках якої відзначені компанії, продукти та люди, які лідирують у своїх галузях, назвала SolarWinds “Компанією року“.

TrustRadius® назвав SolarWinds одним із переможців премії Tech Cares Award 2022, якою нагороджуються компанії B2B, які демонструють тверду відданість програмам корпоративної соціальної відповідальності та дозволяють своїм співробітникам та місцевим спільнотам жити у більш стійкому та благополучному світі.

SolarWinds Industry Awards:
Також SolarWinds Observability стала фіналістом у категорії “Найкраще рішення для забезпечення спостережуваності” у номінації
DevOps Dozen² Awards цього року.

Провідне корпоративне ІТ-видання на Близькому Сході TahawulTech відзначило SolarWinds трьома нагородами у трьох категоріях. Ці нагороди відзначають перевагу та інновації компанії в її продуктах та лідерстві.

Премія Transformational Leadership Awards 2022
· Найкращий постачальник технологій року в категорії “Гібридна робота”
Future Security Awards 2022
· Нагорода “Постачальник року в галузі безпеки”
Future Enterprise Awards 2022
· Нагорода за визначні досягнення в галузі ІТ

Компанія отримала дві нагороди Stevie® у дев’ятнадцятій щорічній премії International Business Awards®, яка присуджується за досягнення та позитивний внесок організацій та працюючих професіоналів по всьому світу. Компанія перемогла у таких категоріях:
· Бронза у категорії “Команда підтримки року” за забезпечення якості підтримки клієнтів.
· Бронза у категорії “Досягнення в галузі задоволеності клієнтів” за реагування на кризові ситуації.

Merit Awards for Technology оголосила компанію SolarWinds бронзовим призером у категорії Enterprise. Премія Merit Awards призначена для визнання зусиль, що докладаються глобальними компаніями індустрії та ринками, які вони обслуговують, а також для визнання компаній, які зробили свій внесок у безперервне зростання ринку.

SolarWinds також була відзначена провідним бізнес-виданням DigiCon Asia, здобувши нагороду “Цифровий інноватор року” у категорії “Бізнес-послуги за продукт – SolarWinds Database Performance Analyzer.

IP-Insider удостоїв SolarWinds золотої нагороди у категорії “Мережевий моніторинг” у своїй номінації Readers’ Choice Awards за 2022 рік за SolarWinds Network Performance Monitor.

Palmarès de l’Informaticien відзначила SolarWinds у Франції чотирма нагородами за продукти.
· Hybrid Cloud Observability отримала дві нагороди у категорії “Бізнес-додатки”:
– Найкраще програмне забезпечення для управління ІТ-операціями (ITOM)
– Найкраще програмне забезпечення для керування ІТ-послугами (ITSM).
· Найкращі рішення у категорії “Програмне забезпечення для мережевого моніторингу
· Найкращі рішення у категорії Data Remediation

Компанія стала фіналістом у номінації “Інновації постачальників: Програмне забезпечення” у категорії 2022 ARN Awards.

SolarWinds також здобула три нагороди AST ASTORS Homeland Security Awards у наступних категоріях:
· Платина в номінації “Найкраще ІТ-рішення для контролю доступу та аутентифікації”: SolarWinds Access Rights Manager.
· Платина в номінації “Найкраще рішення для керування мережею”: SolarWinds Network Configuration Manager.
· Золото у номінації “Найкраще рішення для управління інцидентами та подіями безпеки (SIEM-рішення)”: SolarWinds Security Event Manager.

Про компанію SolarWinds
SolarWinds (NYSE:SWI) – провідний постачальник простого, потужного та безпечного програмного забезпечення для управління ІТ, створеного для того, щоб клієнти могли прискорити свою цифрову трансформацію. Рішення SolarWinds надають організаціям по всьому світу – незалежно від типу, розміру та складності – комплексне та єдине уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища. SolarWinds постійно взаємодіє з професіоналами в галузі технологій – фахівцями з обслуговування та експлуатації ІТ, DevOps та SecOps, адміністраторами баз даних – щоб зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються. SolarWinds консолідує отриману від них інформацію у спільноті THWACK, що дозволяє аналізувати потреби клієнтів на перспективу. Увага до клієнтів та прагнення до досконалості дозволили компанії SolarWinds стати світовим лідером у галузі рішень для забезпечення спостерігальності, управління ІТ-послугами, продуктивності додатків та управління базами даних.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення SolarWinds і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: solarwinds.sales@oberig-it.com, +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3Iy109S