Loader

ПРЕС-РЕЛІЗ: Вендор оголосив про випуск нового рішення Fudo One і зміну назви основного рішення на – Fudo Enterprise

Fudo Security доповнює свої послуги з безпечного доступу для стартапів та малого та середнього бізнесу з випуском рішення Fudo One. Безкоштовна версія рішення доступна для 3-х користувачів.

Зміна назви основного рішення Fudo PAM на Fudo Enterprise.
Компанія Fudo Security, провідний постачальник рішень у галузі безпечного доступу, сучасного управління привілейованим доступом, оголосила про випуск нового продукту Fudo One, призначеного для стартапів та малого і середнього бізнесу, а також про зміну назви основного рішення Fudo PAM.

З випуском Fudo One компанія Fudo пропонує високоякісний та безпечний доступ, призначений для стартапів, малих та середніх підприємств. Fudo One забезпечує зручний спосіб підключення до інфраструктури, з функціями: Just-in-Time Access, моніторинг, запис сеансів. Переваги рішення: простота, легкість у використанні та швидке розгортання.

Генеральний директор Fudo Security Патрік Брозек каже: “Ми в Fudo Security прагнемо надати організаціям найдружніші та найнадійніші рішення для боротьби зі зловживанням привілеями. Наша мета – захистити не лише великі, а й малі, середні підприємства, стартапи”. Ми використовуємо наші рішення для забезпечення нового стандарту безпечного доступу, щоб розширити можливості підприємств, налагодити зв’язок між людьми, зробити віддалену роботу доступною та безпечною. З Fudo One ми пропонуємо спеціалізовані рішення для забезпечення мережі безпеки для малого бізнесу. Незалежно від розміру, кожна компанія має почуватися у безпеці, коли йдеться про кібербезпеку”.

Назва основного рішення Fudo PAM змінено на Fudo Enterprise. Рішення пропонує ІТ-керівникам комплексний пакет послуг безпечного доступу, включаючи контроль привілейованого доступу з високоефективним моніторингом та записом сеансів, для запобігання зламуванням на основі штучного інтелекту. Fudo Enterprise продовжує забезпечувати найбільш безпечний доступ до серверів, баз даних, веб-додатків та мережевих/OT-пристроїв.

Fudo Enterprise, а також Fudo One є ідеальним інструментом для управління доступом DevOps, адміністраторів, привілейованих співробітників, фрілансерів, субпідрядників, постачальників та інших типів третіх осіб.

Ключові особливості Fudo One включають:
Зручний доступ – можливість легко та швидко отримувати доступ до серверів, додатків та мережних пристроїв. Можна продовжувати використовувати Native clients, такі як термінали Unix, Putty або Microsoft Remote Desktop Client. Fudo Web Client доступний для підключення з будь-якого місця за допомогою будь-якого веб-браузера.

Just-in-time access – можна створювати робочі процеси доступу, які відповідають підходу Zero-Trust. Розділ управління запитами може визначати та планувати, коли певний ресурс буде доступний користувачеві, та відповідним чином контролювати його. Доступ може надаватися лише на запит або встановлюватися заздалегідь.

Сучасні технології моніторингу та запису сеансів – дозволяють відстежувати та записувати всі поточні сесії для трьох основних протоколів SSH, RDP та VNC. Сесії можна переглядати в реальному часі або використати відзнятий матеріал для проведення наступного аналізу. Пропонується можливість приєднання до сеансу, спільного використання, призупинення та завершення, а також такі інструменти, як OCR та тегування для покращення можливостей пошуку.

З появою Fudo One компанія Fudo Security тепер може у зручнішому форматі захищати підприємства всіх розмірів та забезпечувати безпечний та зручний доступ до серверів та мережевих/OT-пристроїв. Fudo One адаптує послуги до потреб та проблем малого бізнесу завдяки комплексному вирішенню та швидкому розгортанню. Fudo One заповнює прогалину та надає відзначене нагородами рішення для забезпечення мережевої безпеки малого бізнесу.

Для 3-х користувачів Fudo One є безкоштовним і доступний для завантаження на Fudo One Download.

Про компанію Fudo Security
Fudo Security – провідний новатор у галузі кібербезпеки з офісами в Кремнієвій долині та Європі. Рішення компанії Fudo Security поширені у більш ніж 30 країнах та користується довірою сотень організацій. Місія компанії полягає у захисті великих та малих організацій від зловживань доступом. Серед функціоналу рішень – безпечний віддалений доступ, сучасне керування привілейованим доступом та Zero Trust Network Access.

Продукти Fudo Security дають змогу відстежувати активність користувачів, які мають доступ до критично важливих активів. Крім того, рішення Fudo Security допомагають керувати політиками паролів і негайно сповіщають у разі будь-якої підозрілої поведінки. Fudo Security була удостоєна кількох нагород, включаючи включення до списку лідерів Gartner та KuppingerCole’s Leadership Compass. Серед сотень клієнтів компанії – фінансові установи, енергетичні компанії та державний сектор.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Fudo і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: fast@oberig-it.com, +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3IE5xaY