Loader

ПРЕС-РЕЛІЗ: Анонсуємо Fudo 5.3! Можливість додавання пулу серверів, покращено ключові функції шлюзу доступу та модуля штучного інтелекту

Компанія Fudo Security як постачальник рішень з управління привілейованим доступом (PAM) та кібербезпеки в розділі Zero Trust випустила оновлення рішення Fudo PAM версії 5.3.

Ключові особливості Fudo 5.3 включають:

1. Можливість додавання до рішення пулу серверів:

Пул серверів може бути призначений для облікового запису, щоб кілька серверів керувалися як один.

2. Модернізований модуль штучного інтелекту Fudo PAM:

При виявленні будь-якої підозрілої дії система виконує заздалегідь задану конфігурацію політики та повідомляє адміністратора про можливе порушення безпеки.

Впроваджено зовсім новий розділ з моделями ІІ, що відображає статистику якості навчання самого рішення. У процесі оновлення видаляється конфігурація існуючих моделей ІІ та додаються нові моделі, які необхідно увімкнути вручну.

3. Шлюз доступу:

1) Збереження вкладок із останніми з’єднаннями, встановленими через веб-клієнт. Сесії, залишені на відкритих вкладках, зберігаються і можуть бути повторно підключені користувачем після повторного входу до шлюзу доступу.

2) Є можливість вибрати час при надсиланні запланованого типу запиту доступу Just-in-Time.

3) Є можливість відфільтрувати сервери по полю Server Description.

Рішення PAM від Fudo Security – це простий спосіб безпечного доступу віддалених користувачів до серверів, додатків та систем без використання агентів. Fudo PAM є також засобом запису сеансів, що виявляє підозрілу активність співробітників або зловмисників, які використовують вкрадені облікові дані.

Про компанію Fudo Security:

Fudo Security – новатор у галузі кібербезпеки з офісами в Європі та Кремнієвій долині. Рішення вендора використовуються у більш ніж 30 країнах і користуються довірою сотень організацій. Fudo Security має на меті захист як великих, так і невеликих організацій від загроз, пов’язаних з привілейованими користувачами. Рішення компанії включають безпечний віддалений доступ, управління привілейованим доступом і Zero Trust Network Access.

Продукти Fudo Security дозволяють відстежувати активність користувачів, які мають доступ до критично важливих активів, управляти політикою паролів, сповіщати у разі будь-якої підозрілої поведінки. Fudo Security була удостоєна кількох нагород, включаючи включення до списку KuppingerCole’s Leadership Compass. Серед клієнтів компанії – фінансові установи, енергетичні компанії та державний сектор.

Компанія Oberig IT є офіційним дистрибутором FUDO PAM на території України, Казахстану та країн СНД.

Ми рекомендуємо проводити оновлення із залученням технічних фахівців Oberig IT, які швидко оцінять стан оновлення та пояснять важливість виконання цього завдання якнайшвидше.
Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, напишіть нам: tech@oberig-it.com.
Команда фахівців Oberig IT завжди готова відповісти на всі ваші запитання!