Loader

OneSpan отримала нагороди Frost & Sullivan за лідерство в галузі безперервної безпарольної аутентифікації у 2022 році

У звіті наголошується, що OneSpan знаходиться в авангарді інновацій у галузі безперервної безпарольної аутентифікації.

Чикаго – 30 листопада 2022 р.- OneSpan™ (NASDAQ: OSPN), компанія, що займається безпекою цифрових угод, сьогодні оголосила про те, що, за результатами дослідження компанії Frost & Sullivan, вона була нагороджена нагородою “Лідерство продукту 2022” у Північній Америці за безпарольну аутентифікацію. Ця нагорода присуджена OneSpan як новаторові галузі з високими загальними показниками.

Відповідно до аналізу пропозицій OneSpan, проведеного Frost & Sullivan, “надійні функції продуктів OneSpan позиціонують компанію як піонера в індустрії безперервної безпарольної аутентифікації. OneSpan інтегрує високу надійність та якість у свої продукти, від розробки надійних, зручних для користувачів рішень до тісної співпраці з клієнтами , щоб спрямовувати дорожню карту своїх продуктів та додавати покращені функції. Всебічне внутрішнє тестування компанії забезпечує стабільну роботу, отримуючи довіру та лояльність своїх клієнтів. Frost & Sullivan визнає постійні зусилля OneSpan з її інноваційною платформою та портфелем продуктів, які забезпечують надійну та безперервну аутентифікацію без введення паролів, що дозволяє запобігти ATO та шахрайству”.

“Перед бізнесом стоїть завдання підтримувати власну безпеку та безпеку своїх клієнтів, зміцнювати довіру та лояльність, забезпечуючи при цьому просте обслуговування клієнтів. Місія OneSpan полягає у наданні простого та безпечного клієнтського досвіду, який забезпечує цілісність цифрових транзакцій та угод”, – сказав Майкл Кліман, директор з продуктів OneSpan.“Це визнання відображає наші постійні інновації у створенні довіри та цілісності для цифрового бізнесу глобальних організацій. Frost & Sullivan визнає важливість безпарольної аутентифікації для створення безшовного досвіду для клієнтів та забезпечення безпеки навіть найдорожчих транзакцій для бізнесу – наріжних каменів унікальних потужних пропозицій OneSpan для забезпечення безпеки та підвищення довіри під час взаємодії протягом усього цифрового шляху клієнта”.

У дослідженні Frost & Sullivan також підкреслюється: “OneSpan тісно співпрацює з клієнтами на етапах до і після покупки, пропонуючи підтримку та рекомендації для досягнення задоволеності клієнтів, задоволення потреб і оптимізації утримання клієнтів. Компанія продовжує зміцнювати безпеку в організаціях, які приймають і підтримують нульову довіру, з підходом до покращення користувацького досвіду. Компанії, що співпрацюють з OneSpan та інтегрують її портфель продуктів, можуть надати кінцевим користувачам чудовий досвід. Поєднуючи можливості безпарольної та адаптивної аутентифікації, інтелектуальна адаптивна аутентифікація OneSpan забезпечує необхідний рівень безпеки для кожного клієнта без шкоди для зручності користувачів.

“Щоб стати лідером у галузі продуктів, компанія повинна зрозуміти потреби ринку та надати надійне рішення, розроблене та побудоване з високоякісними та надійними характеристиками, – сказав Стівен Лопес, аналітик Frost & Sullivan з досліджень кращих практик.

“Frost & Sullivan вважає, що OneSpan втілює цю концепцію і демонструє її на прикладі реалізації кращих практик. Завдяки своєму революційному підходу, OneSpan пропонує найкращі у своєму класі рішення, які допомагають організаціям перевіряти своїх клієнтів у цифровому вигляді, не вимагаючи від них фізичного введення своїх” ідентифікаційних даних під час кожної спроби доступу.”

Визнання OneSpan як лідера в галузі продуктів відбувається на тлі динаміки, яку компанія створила завдяки новим продуктам, новому керівництву та ключовому галузевому визнанню. Зокрема, OneSpan нещодавно анонсувала два нові інноваційні рішення, Virtual Room і DIGIPASS CX, за останні 12 місяців зміцнила свою виконавчу команду, додавши кілька нових талановитих керівників вищого рівня, та отримала нагороду 2022 SC Award у номінації “Найкраще рішення мобільної безпеки” за свій пакет Mobile Security Suite.

Нагорода Frost & Sullivan за лідерство в галузі продуктів присуджується організаціям, які пропонують продукти або рішення з характеристиками, що забезпечують найкращу якість, надійність та продуктивність у галузі. Консалтингова компанія визначає критерії за двома параметрами: атрибути портфеля продуктів та вплив на бізнес.

Щоб завантажити звіт Frost & Sullivan “Північноамериканська індустрія безперервної автентифікації без пароля”, в якій розповідається про компанію OneSpan та її нагороду за лідерство в галузі продуктів 2022 року, будь ласка, відвідайте цю сторінку.

Про компанію Frost & Sullivan
Frost & Sullivan, компанія-партнер зростання, допомагає клієнтам прискорити зростання та досягти кращих у своєму класі позицій у галузі зростання, інновацій та лідерства. Компанія надає генеральному директору та команді зростання генерального директора можливість проводити дослідження та використовувати моделі передової практики для розробки, оцінки та реалізації ефективних стратегій зростання. Компанія Frost & Sullivan використовує більш ніж 50-річний досвід партнерства з компаніями зі списку Global 1000, підприємствами, що розвиваються, та інвестиційною спільнотою з 45 офісів на шести континентах. Щоб приєднатися до нашого Партнерства зростання, завітайте на сайт http://www.frost.com.

Про компанію OneSpan
OneSpan допомагає організаціям прискорити цифрові перетворення, забезпечуючи безпеку, відповідність вимогам та простоту укладання угод з клієнтами та проведення транзакцій. Організації, яким потрібний високий рівень безпеки, включаючи цілісність кінцевих користувачів та правильність записів про транзакції в кожній угоді, вибирають OneSpan для спрощення та забезпечення безпеки бізнес-процесів зі своїми партнерами та клієнтами. Довіряючи світовим “блакитним фішкам”, включаючи понад 60% зі 100 найбільших банків світу, OneSpan щорічно обробляє мільйони цифрових угод та мільярди транзакцій у 100+ країнах.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення OneSpan і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: info.ua@oberig-it.com, +38 093 801 04 41.

Джерело: https://bit.ly/3QoM8hK