Loader

Tenable One – комплексна платформа для захисту ІТ-інфраструктури

Забезпечує загальну видимість загроз, виявляє шляхи атак та дозволяє більш ефективно управляти ризиками.

Компанія Tenable® оголосила про випуск Tenable One, комплексної платформи, яка поєднує функціонал виявлення та видимості всіх ІТ-активів та оцінює їх вразливості по всій поверхні атаки для проактивного управління ризиками.

Tenable One надає контекстно-орієнтовану аналітику ризиків, щоб команди безпеки могли перейти від “гасіння пожежі” до її попередження. Команди кібербезпеки можуть передбачати та блокувати загрози до того, як вони зможуть завдати шкоди. Хмарна платформа ідентифікує та оцінює активи по всій поверхні атаки підприємства, щоб отримати об’єднане уявлення щодо кіберризиків.

У середньому велика організація використовує понад 130 точкових рішень щодо кібербезпеки, кожне з яких має власну аналітику та звітність. Розрізнені інструменти можуть призвести до дублювання зусиль та ненавмисних пробілів у програмах безпеки.

За допомогою Tenable One організації можуть легко перекладати дані про технічні активи, вразливості та загрози в бізнес-інформацію та оперативні дані, необхідні для фахівців і ухвалення бізнес-рішень. Цей процес перекладу кіберризику в реальному часі відповідає на складні питання зацікавлених сторін у галузі кібербезпеки, такі як “наскільки ми захищені?” і “як покращилася наша безпека з часом?”, надаючи чіткі метрики для вимірювання, порівняння та легкої передачі інформації про кіберризики.

“Одна з найсерйозніших проблем, з якою стикаються підприємства, – це недостатня видимість дій для ефективної кількісної оцінки та реагування на реальні ризики кібербезпеки”, – сказав д-р Майкл Майлреа, старший інженер, керівник відділу ICS Cybersecurity і Digital Innovation National Cybersecurity Inc.

The Tenable One Exposure Management Platform може стати тим самим переламним інструментом, який необхідний галузі. Наразі організації можуть точно визначити додаткові слабкі місця, які можуть стати метою зловмисників, та використовувати контекстні, пріоритетні звіти для усунення вразливостей”.

Tenable One Platform усуває перешкоди, поєднуючи всю поверхню атаки організації – локальну та хмарну -в одне ціле. Вона об’єднує дані про вразливості в ІТ-інфраструктурі, веб-додатках, публічній хмарі та системі ідентифікації. Це допомагає керівникам служб безпеки передбачати наслідки кібератаки. Tenable One використовує найбільший у галузі набір даних з управління вразливістю від Nessus®, дозволяючи зрозуміти взаємозв’язки між активами, вразливістю, привілеями та загрозами на всіх шляхах атаки.

“Наші клієнти довіряють нам розуміння своїх унікальних поверхонь атак, допомогу у прогнозуванні атак та визначенні пріоритетів в усуненні наслідків”, – сказав Роб Вотсон, віце-президент з послуг безпеки компаніїe Sentire, Inc.

“Як провідний світовий постачальник послуг керованого виявлення та реагування, Tenable One Exposure Management Platform дає нам явну перевагу у можливості запропонувати клієнтам новий спосіб візуалізації та подальшого обмеження кіберризиків, а також аналітику, що дозволяє оцінити покращення ситуації з часом. Разом з Tenable ми забезпечуємо душевний спокій та допомагаємо підприємствам у всьому світі випереджати небезпеки”.

При запуску Tenable One надає три нові можливості, які є основними для програм управління ризиками:
· Lumin Exposure View – надає командам з безпеки можливість знаходити і відповідати на важливі питання про стан безпеки.
· Аналіз шляхів атак (APA) – дозволяє командам безпеки переглядати шляхи атак від зовнішніх точок до критично важливих внутрішніх активів, щоб зосередити заходи для зниження ризику на областях найбільшого ризику.
· Інвентаризація активів – надає користувачам централізоване представлення всіх активів, включаючи ІТ, хмару, Active Directory та веб-додатки, з можливістю створення конкретних міток активів із різних джерел та варіантів використання.

“Злодії не використовують ізольований підхід до експлуатації атак організацій, то чому команди кібербезпеки працюють у вакуумі?” – сказав Глен Пендлі, директор з технологій компанії Tenable. “Платформенний підхід до управління вразливістю – це реальна зміна гри, що перевершує неефективний і дорогий підхід точкових рішень, який застосовувався у галузі протягом десятиліть. Tenable One надає цілісну інформацію про загрози, яка може слугувати вірним орієнтиром для команд безпеки.

Tenable One поєднує управління вразливістю, управління поверхнями зовнішніх атак (EASM), управління ідентифікацією та даними про безпеку хмарних середовищ для виявлення слабких місць, перш ніж зловмисники зможуть ними скористатися. Вона здійснює безперервний моніторинг середовищ – від традиційних ІТ-активів до хмарних ресурсів та систем ідентифікації, – забезпечуючи найширше охоплення вразливостей.

Tenable One дозволяє організаціям:
· Візуалізувати активи та вразливості – усунути області відомих та невідомих ризиків безпеки та побудувати базову лінію для ефективного управління ризиками. Вона поєднує у собі можливості загального представлення всіх активів та пов’язаних з ними вразливостей програмного забезпечення, неякісних конфігурацій та надмірних прав доступу з безперервною оцінкою вразливостей.
· Прогнозувати та розставляти пріоритети – застосування контексту для швидшого прогнозування наслідків кібератаки та значне підвищення пріоритетності заходів щодо усунення наслідків. Це дозволяє командам безпеки постійно виявляти та концентруватися на шляхах атак, що створюють найбільший ризик.
· Ефективно інформувати про ризики – забезпечує централізоване та узгоджене з бізнесом уявлення про кіберризики та практичні висновки. Це дозволяє організаціям точно та ефективно донести до різних зацікавлених сторін інформацію про кіберризики та про те, які дії можуть найефективніше їх знизити.

Tenable One створена для динамічних середовищ, з уніфікованим ліцензуванням, яке дозволяє клієнтам легко коригувати розподіл своїх активів на управління вразливістю, хмарну безпеку, безпеку AD, сканування веб-застосунків у міру зміни потреб бізнесу. Платформа доступна у версіях Standard та Enterprise. Для отримання додаткової інформації або реєстрації на демонстрацію продукту, будь ласка, відвідайте сайт:
https://www.tenable.com/products/tenable-one

Читайте також статтю в блозі під назвою “Зниження ризику в умовах сучасної поверхні атаки” за посиланням:
https://www.tenable.com/blog/exposure-management-reducing-risk-in-the-modern-attack-surface

Про компаніюTenable
Близько 40 000 організацій по всьому світу покладаються на Tenable для розуміння та зниження кіберзагроз. Tenableє творцем Nessus® і розширила свої можливості в галузі роботи з вразливістю, створивши комплексну платформу. Серед клієнтівTenable –близько 60 відсотків компаній зі списку Fortune 500, близько 40 відсотків компаній зі списку Global 2000 та великі державні установи.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Tenable і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка:  tenable_sales@oberig-it.com, +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3zNBRVl