Loader

Рішення Symantec: Захист та Запобігання

Зверніть увагу на факти

У Symantec by Broadcom Software, воліють орієнтуватися на факти та створюють технології на основі реальних кібератак та досліджень реальних загроз. Це означає профілактику, це означає захист, і це означає, що клієнти можуть спати спокійно, знаючи, що Symantec уважно стежить за захистом їхнього бізнесу.

Зосередимося на чотирьох конкретних фактах. Вони є важливими, тому що саме з цих причин клієнти продовжують довіряти Symantec захист своєї безпеки. Подивіться.

Факт № 1: Symantec надає єдиний агент та налаштовує управління для середовища клієнта
Symantec Endpoint Protection поставляється як єдиний агент, який також розширює можливості EDR, Cloud SWG, ZTNA, Cloud Firewall, CASB, DLP та інші. Продукти Symantec також швидко переходять на єдиний агент у всіх лінійках продуктів.

Поєднання хмарних, локальних та гібридних варіантів розгортання Symantec відповідає конкретним потребам клієнтів, і їм не доводиться обирати лише хмарні рішення. Symantec пропонує гнучке розгортання, необмежене масштабування та масштабну підтримку інфраструктури.

Факт №2: Symantec використовує для захисту клієнтів усі наявні технології – 50+ та більше.
Підписи існують з того часу, як компанія Symantec почала випускати продукти безпеки. Вони швидкі, ефективні та мають вкрай низький відсоток хибних спрацьовувань. Вони залишаються невеликою, але активною частиною рішення безпеки Symantec, тому що вони також роблять те, що не можуть зробити ML-сигнатури: ідентифікують загрозу за іменем.

Symantec не називає себе AV-компанією. Це означало б ігнорування 50 додаткових технологій захисту, які Symantec впроваджує, включаючи інновації, такі як Adaptive Protection.

Факт №3: Symantec реагує на сучасні небезпеки
Захист у SES Complete ніколи не старіє. Symantec придумала концепцію LiveUpdate, тому що її дійсно потребували клієнти. Коли сигнатури ІІ старіють, вони швидко оновлюються, а LiveUpdate підтримує критично важливий крок, що дозволяє випереджати загрози. Це означає, що незалежно від того, чи середовище клієнта є хмарним, локальним або гібридним, Symantec швидко та ефективно оновлює клієнти Symantec Enterprise Security за допомогою новітніх засобів захисту від загроз.

Всі виявлення Symantec, а також події, що спостерігаються, збагачуються даними про загрози і контекст MITRE ATT&CK для забезпечення видимості. На додачу до всього, SES Complete надає варіанти реагування, щоб ви знали, які кроки зробити після виявлення загрози.

Факт №4: Symantec пропонує єдине рішення, що забезпечує повну видимість атак і перевершує конкурентів у тестах сторонніх виробників
При розгляді варіантів захисту кінцевих точок існує багато технологій, які повинні бути включені для отримання повного рішення. Symantec продає ці можливості як один продукт. Функціональність EDR, а також захист кінцевих точок та аналіз загроз є частиною нашої єдиної пропозиції для клієнтів SES Complete.

Цей пакет можливостей безпеки кінцевих точок об’єднується в одну виграшну комбінацію. Як доказ Symantec наводить нещодавно опублікований реальний тест, в якому Symantec випереджає конкурентів зі 100% точністю. І це правда.

Якщо ви хочете дізнатися більше: зв’яжіться з Symantec тут і дізнайтеся, як рішення Symantec можуть забезпечити комплексний захист всіх ваших традиційних та мобільних пристроїв по всьому ланцюжку атак.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Symantec і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: info.ua@oberig-it.com, +38 093 801 04 41.

Джерело: https://bit.ly/3DlEcaK