Loader

Наскільки ваша кібербезпека відповідає критеріям SMART

Фахівці з кібербезпеки відіграють найважливішу роль у забезпеченні безпеки даних та інформації. Ви забезпечуєте безпеку своєї організації, клієнтів та співробітників, захищаючи дані та активи від майже безперервного тиску кібер-атак. На ринку представлено величезну кількість інструментів та платформ, і більшість організацій використовують декілька з них у своєму середовищі. Але як дізнатися, чи не залишають у вас ці інструменти прогалин і сліпих плям? Якщо у вашій броні є хоча б одна тріщина, кіберпротивники знайдуть її і спрямують свою зброю в найвразливіше місце. Потрапивши всередину, вони можуть сховатися, оселитися і завдати значної шкоди вашій організації.

Як же дізнатися, що ви використовуєте правильні інструменти та стратегії, які захищають ваше середовище від атак? Оцініть наскільки ваші інструменти кібербезпеки відповідають критеріям SMART, і наскільки вони допомагають у боротьбі з кіберпротивниками.

Оцініть кібербезпеку SMART у дії
Чи знаєте ви, що відбувається всередині вашої мережі? Настав час зрозуміти трафік, що проходить через вашу мережу, глянувши на нього ширше і копнувши глибше. Подивіться повтор вебінару “Що ховається у вашій мережі”, де Джеррі Манчіні, головний операційний директор Fidelis Cybersecurity, демонструє, як Fidelis Elevate розширює видимість завдяки контексту, заснованому на машинному навчанні, телеметрії та багато іншого. Ви дізнаєтесь, як правильний контекст, швидкість і точність дозволять вам знайти і дійсно зрозуміти загрози, які можуть ховатися у вашій мережі, щоб ви могли використовувати SMART кібербезпеку. Найголовніше, ви побачите, як можна нейтралізувати загрози до того, як вони завдадуть шкоди вашій організації.

Дивіться повтор вебінару.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Fidelis і організації партнерських тренінгів звертайтеся,  будь ласка: info.ua@oberig-it.com, +380 67 2234210.

Джерело: https://bit.ly/3sHn3n0