Loader

Solarwinds Observability – комплексний моніторинг, який дозволяє клієнтам прискорити цифрову трансформацію

Інтегроване рішення дозволяє підвищити гнучкість, продуктивність та оперативну аналітику ІТ для організацій усіх розмірів та галузей, де б вони не знаходилися на шляху модернізації.

SolarWinds, провідний постачальник простого та потужного програмного забезпечення для управління ІТ, повідомляє про запуск SolarWinds® Hybrid Cloud Observability.

SolarWinds Platform пропонує організаціям будь-якого розміру можливість прискорити їх зусилля з цифрової трансформації, надаючи комплексне та загальне уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища.

У міру реалізації ініціатив з цифрової трансформації організації модернізують свої операції, додатки та бази даних, використовують гібридні та мультихмарні розгортання-і все це за підтримки існуючих традиційних робочих навантажень та систем. Організації, що керують цими складними, різноманітними та розподіленими середовищами, накопичили різні інструменти моніторингу та управління у різних командах.

За даними Gartner®, “багато підприємств уже мають до 15 інструментів моніторингу і не хочуть ще більше ускладнювати систему”.1

В результаті команди ITOps, DevOps та SecOps отримують надмірну кількість попереджень та розрізнених аналітичних даних та зазнають труднощів з отриманням дієвих знань, необхідних для швидкого виявлення, визначення пріоритетів та усунення проблем у критично важливих для бізнесу сервісах. Ці розрізнені інструменти також можуть бути громіздкими для впровадження та управління, а їх обслуговування та масштабування може стати дорогим, створюючи операційні та бізнес-ризики.

SolarWinds Hybrid Cloud Observability допомагає вирішити ці проблеми за допомогою комплексного та ефективного рішення, призначеного для забезпечення наскрізного контролю за наданням послуг та залежностями компонентів, допомагаючи організаціям перейти від реактивної до проактивної ІТ-позиції під час вирішення завдань сучасних гібридних ІТ-реалій.

За допомогою Solarwinds Observability технічні фахівці отримують моніторинг у єдиному просторі з оперативною інформацією для прискорення вирішення проблем та проактивного управління.

SolarWinds застосовує вбудовану аналітику та AIOps у своєму повномасштабному рішенні.

Платформа створена для того, щоб допомогти організаціям постійно покращувати продуктивність та доступність у складних, різноманітних та розподілених гібридних та хмарних середовищах.

“Рівень складності ІТ, з яким стикаються організації, зростає в безпрецедентних масштабах через розростання інструментів, зростання витрат, загрозу безпеці”, – говорить Рохіні Кастурі, директор з розвитку продуктів SolarWinds. “Клієнти ясно сказали нам, що їм потрібна допомога для вирішення сьогоднішніх проблем та зменшення операційного шуму, щоб їхні команди могли швидше масштабуватися для вирішення широкого спектру бізнес-завдань, максимізувати бюджет та досягати результатів”.

“Грунтуючись на нашому більш ніж 20-річному досвіді постачання рішень для моніторингу та управління провідним організаціям у різних сегментах та вертикалях, SolarWinds Hybrid Cloud Observability надає організаціям єдине рішення, забезпечуючи раціональніший підхід до просування їхніх ініціатив з модернізації та міграції в хмару”, – продовжив Кастурі.

SolarWinds Hybrid Cloud Observability
SolarWinds Hybrid Cloud Observability дозволяє організаціям усіх розмірів та галузей швидко отримати прибуток, забезпечити рівень обслуговування, прискорити вирішення проблем, знизити втому від попереджень та ризики. Рішення розроблене для того, щоб допомогти організаціям досягти наступного:
· Прискорення вирішення проблем за допомогою оперативної інформації: комплексне охоплення платформи допомагає ІТ-командам швидше приймати більш обґрунтовані, скоординовані та ефективні рішення.
Користувачі можуть легко виявити, відобразити та зрозуміти залежності, щоб передбачити та запобігти погіршенню використання ресурсів та перебоям в обслуговуванні.
· Забезпечення якісного обслуговування для підвищення ефективності ІТ та гнучкості бізнесу: Hybrid Cloud Observability допомагає командам дотримуватися рівнів обслуговування та ефективніше вирішувати завдання з усунення проблем, налаштування, звітності та планування, вивільнюючи час для зосередження на важливих видах діяльності для розвитку бізнесу. Озброєні корельованою аналітичною інформацією, команди можуть більш ефективно виявляти, визначати пріоритети та усувати проблеми та аномалії, знижувати ризики, пов’язані з відповідністю нормативним вимогам, та ризики атак, а також точно визначати, де найкраще масштабувати продуктивність та потужності.
· Вигода від низької вартості володіння:
Підприємства отримують централізований контроль для оптимізації витрат на локальні та хмарні ресурси за допомогою уніфікованого рішення, створеного для спрощення та покращення зусиль з міграції у хмару. Комплексний підхід дозволяє організаціям економічно ефективно запускати та розширювати Hybrid Cloud Observability у гібридних та хмарних середовищах.

Доступні рівні SolarWinds Hybrid Cloud Observability Essentials та Advanced, додаткові пропозиції заплановані на кінець цього року.

1Gartner, Innovation Insight for Observability, Padraig Byrne, Josh Chessman, 28 вересня 2020 року, оновлено 9 березня 2022 року.

Additional Resources
· SolarWinds Hybrid Cloud Observability
· Video:SolarWinds Hybrid Cloud Observability
· TechPod™: SolarWinds Tech Predictions for 2022: Observability

Connect with SolarWinds
· THWACK ®
· Twitter ®
· Facebook ®
· LinkedIn ®

#SWIcorporate
#SWIproduct

Про компанію SolarWinds
SolarWinds – провідний постачальник простого, потужного та безпечного програмного забезпечення для управління ІТ, що дозволяє клієнтам прискорити цифрову трансформацію. Рішення надають організаціям по всьому світу – незалежно від типу, розміру та складності – комплексне та об’єднане уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища. Фахівці SolarWinds постійно взаємодіють з професіоналами в галузі технологій – спеціалістами з обслуговування та експлуатації ІТ, професіоналами DevOps та SecOps, адміністраторами баз даних (DBA)-щоб зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються при підтримці високопродуктивних та високодоступних ІТ-інфраструктур, додатків та середовищ.

Інформація, одержана від клієнтів у таких місцях, як спільнота THWACK, дозволяє SolarWinds задовольняти потреби клієнтів зараз і в майбутньому. Орієнтація на користувача та прагнення до досконалості у наскрізному управлінні гібридними ІТ-системами зробили SolarWinds світовим лідером у галузі рішень для забезпечення спостереження, управління ІТ-послугами, продуктивності додатків та управління базами даних. Дізнайтесь більше сьогодні на сайті www.solarwinds.com.

Цей прес-реліз містить “прогнозні” заяви, на які поширюються положення “безпечної гавані” Закону про реформу судових розглядів з приватних цінних паперів 1995 року, включаючи заяви про можливості та переваги SolarWinds Hybrid Cloud Observability для організацій. Ці прогнозні заяви ґрунтуються на переконаннях та припущеннях керівництва та на інформації, доступній керівництву на даний час.

Прогнозні заяви пов’язані з відомими та невідомими ризиками, невизначеностями та іншими факторами, які можуть призвести до того, що фактичні результати, показники або досягнення суттєво відрізнятимуться від будь-яких майбутніх результатів, показників або досягнень, виражених або передбачуваних у прогнозних заявах. Чинники, які можуть викликати або сприяти таким відмінностям, включають, але не обмежуються ними, ризики та невизначеності, більш детально описані в документах, поданих до Комісії з цінних паперів та бірж або наданих їй, включаючи фактори ризику, розглянуті у річному звіті за формою 10-K за період, що закінчився 31 грудня 2021, поданому 25 лютого 2022 року. Вся інформація, подана в даному релізі, наведена станом на зазначену дату, і SolarWinds не бере на себе зобов’язань щодо оновлення цієї інформації, за винятком випадків, передбачених законодавством.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення SolarWinds і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: solarwinds.sales@oberig-it.com, +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3JVswOM