Loader

Чи знаєте ви, якої рентабельності інвестицій ви досягаєте із SES Complete?

Калькулятор окупності інвестицій Symantec налаштовується для кожної організації.

У Broadcom Software знають, що компанії все частіше інвестують в інструменти безпеки. Враховуючи додаткове навантаження на персонал та бюджет, яке несуть ці інструменти, важливо знати, які конкретні переваги вони приносять вашій організації. Ось чому Symantec Endpoint Security розробила калькулятор окупності інвестицій, який може бути адаптований для кожного клієнта за допомогою команди менеджерів по роботі з клієнтами. Symantec настільки впевнені у цінності, яку демонструє SES Complete, що рекомендують існуючим та потенційним клієнтам спробувати новий калькулятор окупності інвестицій.

Що таке новий калькулятор ROI?
Інструмент заснований на недавньому Дослідженні загального економічного впливу, проведеному Forrester Consulting для Symantec, by Broadcom Software. Аналіз показав, що усереднена організація отримала прибуток у розмірі 5,4 млн. доларів за три роки в порівнянні з витратами в розмірі 1,0 млн. доларів — рентабельність інвестицій склала 437 відсотків. Ваш результат може відрізнятись, але це відмінний спосіб змінити уявлення про продукти для захисту кінцевих точок з чисто технологічних на фінансові. Це може бути особливо корисним при поясненні переваг великих інвестицій у технології вищому керівництву.

І це не просто слова. Новий калькулятор рентабельності інвестицій можна налаштувати для кожної конкретної організації. Необхідно надати таку інформацію, як загальна кількість кінцевих точок, кількість реальних загроз на рік, базову вартість порушення безпеки, повну річну зарплату аналітика безпеки, час, необхідний для захисту кінцевої точки, загальну річну ліцензію на кінцеву точку, витрати та кількість аналітиків безпеки, необхідних для кожної загрози. І отримати свій результат.

Як це працює?
Калькулятор дає чітку оцінку витрат та вигод. Існує думка, що потрібно думати про загальну вартість захисту кінцевих точок компанії, а не лише ціну продукту. Порівняння характеристик продукту з вартістю продукту насправді не відображає загальної цінності рішення. Оскільки існує безліч “м’яких” витрат злому, які новий калькулятор Symantec може оперативно визначити.

За оцінками, одне порушення безпеки коштує компанії приблизно 1,25 мільйона доларів. Проаналізувавши цю цифру за допомогою калькулятора ROI, можна оцінити яку окупність має SES Complete.

Є кілька ключових причин, завдяки яким SES Complete може генерувати такі вигідні ROI:

· Величезний обсяг закритих даних, які підприємства обробляють щодня, постійно атакують. Кількість та різноманітність кінцевих точок, які співробітники використовують для доступу до цих даних, ще більше ускладнює блокування загроз або їх виявлення після того, як вони потрапляють до мережі. За допомогою SES Complete потенційні загрози значною мірою виявляються до того, як вони проникнуть усередину, залишаючи незначну кількість тих, які необхідно виявляти та усувати в режимі реального часу. Завдяки SES Complete додаткові засоби захисту кінцевих точок більше не потрібні, що означає економію коштів для кожної організації. Дослідження TEI показало, що клієнти Symantec витрачали на ліцензії інших додатків для забезпечення безпеки на 10% менше.
· Час співробітників – найцінніший ресурс із усіх. Автоматизація означає, що лише загрози з найвищим пріоритетом потребують уваги людини. Повний захист, виявлення та аналітика SES завчасно вирішують проблеми, дозволяючи фахівцям з безпеки та ІТ-фахівцям зосередитися на важливих стратегічних завданнях.

Команда відділу продажів Broadcom Software навчає працювати з калькулятором окупності інвестицій і готова допомогти отримати деякі важливі цифри, щоб організації могли підвищити рівень захисту за допомогою автоматизованого, оптимізованого та ефективного рішення для кінцевих точок.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Symantec і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: info.ua@oberig-it.com, +38 093 801 04 41.

Джерело: https://bit.ly/3ozoFgC