Loader

Tenable завершує придбання компанії Bit Discovery та анонсує Tenable.asm для управління зовнішньою поверхнею атаки

Базові функції виявлення також будуть інтегровані в існуючі рішення,щоб допомогти організаціям повністю зрозуміти свій цифровий слід.

Tenable Holdings, Inc. («Tenable»), компаніяCyberExposure, сьогодні оголосила про закриття угоди з придбання Bit Discovery, Inc. («Bit Discovery»), лідера в області управління зовнішньої поверхнею атаки (EASM). Tenable запустить Tenable.asm, нове Рішення, яке надасть всі можливості технології Bit Discoveryі дозволить клієнтам отримати більше повне 360-градусне уявлення про всієї поверхні атаки, щоб вони могли краще зрозуміти, як зловмисники можуть отримати доступ через Інтернет, і допоможе визначити пріоритети кроків щодо виправлення вразливостей.

Набуття видимості невидимого ризику
Цифровий слід організації виходить далеко за її стіни, оскільки різні служби, програми і API-інтерфейси пов’язані з Інтернетом або знаходяться в Інтернеті. Щоб уникнути появи нових точок вразливості в системі безпеки і забезпечити ефективне управління організаційними ризиками, організаціям конче важливо мати уявлення і розуміння які відомі, та раніше невідомі активи, підключені до Інтернету.

Сучасним організаціям потрібен безперервний моніторинг всієї поверхні атаки і контекстно-залежна аналітика про те, де слід розставити пріоритети в зусиллях щодо виправлення. Tenable.asm буде постійно відображати весь Інтернет і виявляти підключення до інтернет-активів організації, чи то внутрішніх чи зовнішніх по відношенню до їх мереж, щоб оцінити стан безпеки всієї їх зовнішньої поверхні атаки. При використанні з іншими рішеннями Tenable клієнти зможуть отримати інформацію щодо потенційних шляхів атаки від зовнішніх систем до критично важливих ресурсів в рамках своєї організації, що дозволить отримати всебічну оцінку їх спільної вразливості. Планується, що Tenable.asm буде доступний для покупки на початку третього кварталу 2022 року.

Оскільки безпека активів, підключених до Інтернету, є одним з головних пріоритетів і головним болем CISO, Tenable також інтегрує базове щоквартальне виявлення поверхонь атак в свої існуючі лідируючі на ринку рішення для захисту від кіберзагроз без буь-яких додаткових витрат для клієнтів Tenable. Планується, що нові можливості будуть включені в Tenable.io®, Tenable.sc™і Tenable.ep™ на початку третього кварталу 2022 року. Нова версія Nessus також буде включати виявлення активів.

«Дуже мало організацій, якщо такі є взагалі, насправді усвідомлюють свою повну цифрову присутність. Одна з найбільш поширених, але небезпечних помилок в системі безпеки – це неправильне налаштування будь-чого в хмарі і вихід в Інтернет. Організації всі менше розуміють, які з їх активів піддаються ризику»,- сказав Глен Пендлі, головний технічний директор Tenable. «Кожне підприємство або державна організація повинні мати розширені можливості, подібні тим, які можна знайти в Tenable.asm, але, враховуючи критичну важливість безпеки ASM скрізь, Tenable стежить за тим, щоб її клієнти мали принаймні базові функції виявлення в рішеннях, які вони вже використовують. Це дозволить їм виявляти точки вразливості, які до цих пір були цілковито невидимі, з метою запобігання атакам, а не просто управління ними».

Bit Discovery надає клієнтамTenable:
• Виявлення раніше невідомих активів, підключених до Інтернету.
• Багатий контекст і атрибуція для доменів, піддоменів і інших відкритих технологій.
• Безперервний моніторинг мінливої зовнішньої поверхні атаки.

Представники Tenableі Bit Discovery будуть присутніми на Конференція RSA 2022 та на виставці Moscone North Expoна стенді №6245.

Про Tenable
Tenable® – це компанія Cyber Exposure. Приблизно 40 000 організацій по всьому світу покладаються на Tenable, щоб розуміти і знижувати кіберризики. Як творець Nessus®, компанія Tenable розширила свій досвід роботи з вразливостями, щоб надати першу в світі платформу для перегляду і захисту будь-яких цифрових активів на будь-який обчислювальної платформі. Серед надійних клієнтів близько 60 відсотків компаній зі списку Fortune 500, близько 40 відсотків компаній зі списку Global 2000 і великі урядові установи. Дізнайтесь більше на tenable.com.

Прогнозні заяви
Цей прес-реліз містить прогнозну інформацію, пов’язану з Tenable, Bit Discovery і придбанням, яке пов’язане зі значними ризиками, невизначеністю і припущеннями, що можуть привести до того, що фактичні результати будуть суттєво відрізнятися від тих, які висловлені або маються на увазі в таких заявах. Прогнозні заяви в цьому повідомленні включають, серед іншого, заяви щодо потенційнюї вигоди від придбання, розробки продуктів і інших можливих або передбачуваних бізнес-стратегій, потенційних можливостей зростання, нових продуктів, очікуваних термінів випуску нових продуктів і можливостей продуктів і потенційних ринкових можливостей. Ризики і невизначеності включають, серед іншого, здатність успішно інтегрувати операції Bit Discoveryі можливості продукту; здатність реалізувати плани, прогнози і інші очікування по відношенню до бізнесу Bit Discovery; здатність реалізувати очікувану вигоди від придбання, включаючи можливість того, що очікувана вигода від придбання не буде реалізована взагалі або впродовж очікуваного періоду часу; збій в результаті придбання, що ускладнює підтримку ділових і операційних відносин; неможливість утримати ключових співробітників; негативний вплив завершення придбання на ринкову ціну звичайних акцій або на результати діяльності; невідомі зобов’язання; залучення нових клієнтів і підтримка і розширення існуючою клієнтської бази, здатність масштабувати і оновлювати платформу, щоб реагувати на потреби клієнтів і швидкі технологічні зміни, посилення конкуренції на ринку і здатність ефективно конкурувати.

Додаткові ризики і фактори невизначеності, які можуть вплинути на фінансові результати, включені в розділи «Чинники ризику» і «Обговорення і аналіз керівництвом фінансового стану і результатів діяльності» Щоквартального звіту по формі 10-Q за квартал, що закінчився 31 березня 2022 року і інші документи, які Tenable час від часу подає в Комісію з цінних паперів і бірж, які доступні на веб-сайті SEC за адресою www.sec.gov. Крім того, будь-які прогнозні заяви, що містяться в цьому повідомленні, засновані на припущеннях, які компанія вважає розумним на цю дату. За винятком випадків, передбачених законодавством, компанія не бере на себе жодних зобов’язань щодо оновлення цих прогнозних заяв або оновлення причин, якщо фактичні результати суттєво відрізняються від очікуваних в прогнозних заявах.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Tenable і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка:  tenable_sales@oberig-it.com, +38 099 427 94 04.

Джерело: https://bit.ly/3zqng2K