Loader

Новий реліз Fudo PAM пропонує новий рівень безпеки за рахунок покращених функцій захисту ІТ-інфраструктури, що підтримують принципи нульової довіри

Fudo 5.1 значно покращує функції управління привілейованим доступом, включаючи розширене управління паролями, покращений користувальницький портал, консоль адміністратора та багато іншого.

Ньюарк (шт. Каліфорнія) –1 грудня 2021 р.–Компанія Fudo Security, провідний розробник рішень для управління привілейованим доступом та реалізації принципів нульової довіри, сьогодні оголосила про випуск нового релізу системи Fudo PAM.

З виходом версії 5.1 замовники отримують розширену функціональність PAM, включаючи зміну паролів кластера, автентифікацію на основі сертифікатів, детальний моніторинг активності в шлюзі доступу, а також вдосконалений інтерфейс користувача. При цьому Fudo 5.1 продовжує зберігати зручність використання і просте розгортання та налаштування, до яких звикли користувачі рішення. Впровадження Fudo 5.1 також дозволяє забезпечити швидку імплементацію принципів нульової довіри (Zero Trust) та видачі разових доступів (Just in Time) у компаніях із різних галузей.

«Ми продовжуємо спостерігати за атаками, спрямованими на найважливіші об’єкти інфраструктури та організації по всьому світу, – пояснив Патрік Брожек (Patryk Brożek), генеральний директор Fudo Security. — Вкрай важливо, щоб ІТ-керівники продовжили впровадження принципів нульової довіри до системи безпеки мережі. Зловживання привілейованим доступом та зламані облікові записи, як і раніше, залишаються найактуальнішими проблемами інформаційної безпеки у 2021 та наступному році».

Брожек додав: «У новому випуску 5.1 ми відреагували на запити замовників і реалізували найбезпечніший і при цьому простий спосіб доступу віддалених користувачів до серверів, програм та систем організації, що дозволяє також фахівцям з безпеки швидко переходити до використання принципів нульової довіри для привілейованого доступу».

Основні можливості Fudo 5.1

Засоби зміни паролів кластера
Нові можливості: підтримка зміни паролів у кластерній конфігурації
Переваги: ця функція розширює можливості системи керування паролями Fudo для підтримки складних інсталяцій, що працюють як кластер active/active. Fudo дозволяє змінювати паролі окремо для кожного вузла кластера в кожній зоні мережі, роблячи систему стійкішою в рамках багатовузлових конфігурацій.

Тепер адміністратор може запустити зміну пароля на всіх вузлах або вибрати окремі вузли в кластері. Таким чином забезпечується безперервність доступу до серверів у разі збою вузла та реалізації сценаріїв статичного балансування навантаження.

Схема автентифікації на основі сертифікатів
Нові можливості: додатковий метод автентифікації користувачів на веб-порталі Fudo.
Переваги: Користувачі тепер можуть виконувати вхід до свого робочого кабінету на веб-порталі Fudo за допомогою сертифікатів, не розкриваючи дані облікового запису та уникаючи потенційної загрози інсайдерів. В рамках застосовуваної схеми без паролів відбувається надійна автентифікація без участі користувача (або з мінімальною участю), що особливо важливо у середовищах на основі AD. Оскільки сертифікати розгортаються у межах загальних політик підприємства, це миттєво посилює безпеку всієї системи.

Облік активності на веб-порталі
Нові можливості: користувачі можуть бачити, хто вже підключений до загального облікового запису.
Переваги: ця функція дає можливість візуального керування загальними обліковими записами. Користувачі можуть легко визначити, що обліковий запис використовується кимось іншим, що дуже важливо в середовищі із загальними обліковими записами. Візуальні підказки про використання облікового запису забезпечують ефективнішу взаємодію користувачів та контроль над поточними сеансами в межах шлюзу доступу.

Покращений графічний інтерфейс
Нові можливості: підвищення зручності використання та рівня інтуїтивного розуміння інтерфейсу.
Переваги: широкі можливості індивідуального налаштування робочих панелей/дешбордів користувачів. Додана кнопка + для швидкого додавання нових елементів. Покращення торкнулися і власного веб-порталу і консолі адміністрування Fudo.
Також в інтерфейс додана можливість вибрати налаштовані теми, такі як «світла», «темна» та «термінал».

Рішення PAM від Fudo Security – це найпростіший і зручний спосіб забезпечення підключення віддалених користувачів до серверів, додатків і систем. На додаток до кращого в галузі інструменту запису сеансів, Fudo PAM також виявляє підозрілу активність співробітників або хакерів, які використовують вкрадені облікові дані. Зазначене нагородами безагентне рішення можна розгорнути за лічені дні.

Про компанію Fudo Security
Fudo Security — це провідний постачальник інноваційних рішень у галузі кібербезпеки з офісами у Європі та Кремнієвій долині. Розгорнуті в більш ніж 30 країнах і сотні організацій, що завоювали довіру, рішення Fudo Security призначені для захисту малих і великих підприємств від загроз, пов’язаних з привілейованим доступом. Портфель рішень включає Secure Remote Access, Privileged Access Management та Zero Trust Network Access.

Продукти Fudo Security дозволяють відстежувати дії користувачів, які отримують доступ до найважливіших активів. Крім того, рішення Fudo Security допомагають керувати політиками щодо паролів і негайно повідомляють користувачів про підозрілу поведінку. Компанія Fudo Security отримала низку нагород та премій, включаючи згадку у доповіді KuppingerCole Leadership Compass. Серед сотень замовників компанії фінансові установи, енергетичні компанії та державний сектор.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування FUDO та організації партнерських тренінгів звертайтесь, будь ласка, до нашої команди:

fast@oberig-it.com, +380994279404.

Источник: https://cutt.ly/tYuiNFr