Loader

CA TECHNOLOGIES A DIVISON OF BROADCOM ТЕПЕР В ПОРТФеЛі OBERIG IT

Компанія Oberig IT анонсує запуск розвитку рішень з моніторингу CA Technologies a Division of Broadcom – світового лідера з моніторингу інфраструктур та сервісів різних масштабів. Постачання рішень та розвиток проектів через партнерський канал буде здійснюватися на території України, Казахстану, Грузії та країн СНД.

Платформа CA monitoring – це платформа аналітики, яка забезпечує комплексний моніторинг як традиційних, так і програмно-визначуваних мереж. Рішення проводить інвентаризацію, відображає топологію мереж, якісні показники пристроїв та додатків, збої у їх роботі, та перетворює на доступні аналітичні дані.

Основними особливостями рішення є:

    • Універсальний моніторинг NetOps Виявлення та моніторинг за традиційними та сучасними мережами SDx, LAN/WAN, центрами обробки даних, підприємств та постачальників послуг.
    • Масштабування до 4M + елементів, що відстежуються по 500 000 метрик в секунду, що робить рішення одним з найбільш масштабованих мережевих моніторингів.
    • Контекстна діагностика. Навігація в контексті від статистики пристрою до потоків та аналізів пакетів.
    • Багата, зрозуміла аналітика для планування потужностей інфраструктури, інтеграція із розширеною аналітикою для кореляції операційної діяльності підприємства.
    • Парасолькова система моніторингу.

DX Application Performance Management (Раніше CA Application Performance Management або CA APM) — це інструмент моніторингу продуктивності програм.

Корпоративні ІТ підрозділи, постачальники керованих послуг та постачальники хмарних послуг використовують DX Application Performance Management для усунення проблем, оптимізуючи ресурси, аналізуючи аномалії та забезпечуючи продуктивність додатків та служб.

У 2020 році рішення DX Application Performance Monitoring третій рік поспіль визнано лідером у звіті Gartner Magic Quadrant 2020 з моніторингу продуктивності додатків.

«ІТ команди сьогодні стикаються з технологічним переломом – мережі всюди перебудовуються для підтримки міграції в хмару, і користувачі стають більш вимогливими до якості надання внутрішньокорпоративних ІТ-сервісів. У рази збільшується використання різноманітних додатків та сервісів на підприємствах у різних галузях, як комерційних, так і державних. Крім того, традиційні рішення для моніторингу не були призначені для контролю сотень тисяч метрик сучасних сервісів і послуг, що динамічно ростуть. Рішення CA monitoring дозволить об’єднати в єдиний центр моніторингу не лише класичні елементи мережі, а й весь спектр послуг та сервісів, включаючи вже встановлені рішення моніторингу» – коментує менеджер з розвитку бізнесу Oberig IT Мудрицький Олексій.

Перший вебінар Oberig IT, присвячений огляду рішення моніторингу від CA Technologies a Software Division of Broadcom запланований на 02 грудня 2021 року.

Участь безкоштовна, необхідна попередня реєстрація.

З питань організації індивідуальних демонстрацій партнерських тренінгів та пілотних проектів звертайтесь, будь ласка:
info.ua@oberig-it.com,+38 093 801 04 41.