Loader

Fudo Security оголошує про вихід 5-ї версії Fudo PAM – флагманського продукту для контролю сесій привілейованих користувачів

Fudo Security розширює захист критично важливої корпоративної IT-інфраструктури, дозволяючи застосувати передову концепцію «Zero Trust» до реалізації і контролю привілейованого доступу.

Ньюарк, Каліфорнія – 9 серпня 2021 р.

Fudo Security, один з найбільш швидкозростаючих постачальників рішень для управління привілейованим доступом (PAM) і кібербезпеки Zero Trust у всьому світі, сьогодні оголосив про значне розширення функціоналу свого рішення PAM.

З випуском Fudo Five компанія Fudo пропонує корпоративним замовникам повний набір функціональності безагентського PAM-рішення, а також нові можливості з надання тимчасового доступу, автоматичного виявлення привілеїв, резервного копіювання записів сесій і автоматичної перевірки працездатності, зберігаючи при цьому простоту використання і легкість розгортання.

За рахунок гнучкого ціноутворення рішення Fudo Five PAM здатне забезпечити безпечний доступ до критично важливої інфраструктури не тільки для великих фінансових, телекомунікаційних і державних компаній, але також доступне компаніям з інших галузей, таких як: промисловість, ритейл, страхування і охорону здоров’я.

За словами Патріка Брожека, генерального директора Fudo Security:  

«Нещодавні атаки на критично важливу інфраструктуру і підприємства по всьому світу підкреслюють гостру необхідність для компаній дотримуватися підходу «нульової довіри» до мережевої безпеки. В ході нашого спілкування з директорами з інформаційної безпеки та керівниками IT ми продовжуємо отримувати підтвердження того, що неправомірне використання привілеїв і скомпрометовані ідентифікаційні дані є однією з найбільш серйозних проблем безпеки – як у 2021 році, так і в доступному для огляду майбутньому. Fudo Five надає найбезпечніший і простий в галузі спосіб доступу віддалених користувачів до серверів, додатків і систем підприємства, дозволяючи командам безпеки за лічені години впровадити підхід, заснований на «нульовій довірі» до привілейованого доступу».

Основні нові можливості Fudo PAM Five (v5.0):

  • Тимчасовий доступ – надання певним користувачам тимчасового доступу до ресурсів, в тому числі з можливістю періодичного повторення (за розкладом).
  • Автоматичне виявлення – сканування контролерів домену для виявлення нових привілейованих і непривілейованих облікових записів. Завдякиційможливостіпроцесприйняття нового співробітника можна автоматизувати і відразу ж додати його запис у «сейфи» або помістити в карантин для призначення вручну.
  • Резервне копіювання сеансів – дозволяє створювати резервні копії записів сеансів на зовнішні сховища, такі як S3, Backblazeабо FTP-сервер для цілей архівування.
  • Перевірка працездатності – автоматичний контроль компонентів Fudo в режимі 24/7 за допомогою API або протоколу SNMP. Дозволяє виключити необхідність ручних перевірок.
  • HOTFIX – швидке отримання виправлень і нової функціональності, без необхідності очікування великих оновлень.
  • Групи серверів – дозволяє додати кілька адрес до статичних серверів і визначити діапазон IP-адрес. Динамічні сервери крім мережевих адрес можуть містити кілька статичних IP-адрес.
  • Поліпшене керування повідомленнями – дозволяє адміністратору Fudo PAM налаштовувати різні політики повідомлень для користувачів в кожній зоні (сейфі Fudo).

PAM від Fudo Security– це найпростіший і найшвидший  спосіб забезпечення безпечного доступу віддалених користувачів до серверів, додатків і систем. Крім ведучого в галузі рішення по запису сеансів, Fudo PAM також забезпечує виявлення підозрілої активності співробітників або хакерів з використанням вкрадених облікових даних. Це рішення, реалізоване без використання агентів, можна розгорнути за лічені дні.  Завантажити DataSheet Fudo РАМ>>

Fudo Security – провідний новатор в світі кібербезпеки з офісами в Європі і Кремнієвій долині. Компанія Fudo Security, проводить роботу в більш ніж 30 країнах і користується довірою сотень організацій, спрямована на захист великих і малих організацій від загроз з боку неправомірного використання привілейованого доступу. Її рішення включають безпечний віддалений доступ, управління привілейованим доступом і мережевий доступ з «нульовою довірою». Продукти Fudo Security дозволяють відстежувати активність і контролювати роботу користувачів, що мають доступ до критично важливих активів. Крім того, рішення Fudo Security допомагають керувати політиками паролів і негайно попереджати про будь-яку підозрілу поведінку. Компанія Fudo Security була удостоєна декількох нагород, у тому числі внесена в список лідерів KuppingerCole.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішень Fudo і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: 

fast@oberig-it.com,  +38 099 427 94 04.

Джерело: https://bit.ly/2Y4g9fv