Loader

Fidelis Cybersecurity зміцнює позиції XDR за рахунок придбання компанії CloudPassage.

Об’єднання компаній допоможе розширити можливості Fidelis Cybersecurity і її місію по виявленню і реагуванню на загрози.

CloudPassage гарантує безпеку хмарної інфраструктури для організацій у сфері фінансів, електронної комерції, ігор, B2B SaaS, охорони здоров’я, біотехнологій і цифрових ЗМІ. Його платформа Halo уніфікує безпеку і відповідність нормативним вимогам для серверів, контейнерів та ресурсів IaaS в будь-яких публічних, приватних, гібридних і мультіоблачних середовищах.

 Можливості автоматизації Halo дозволяють оптимізувати і прискорити робочі процеси між InfoSec і DevOps.

Fidelis Cybersecurity надає рішення розширеного виявлення і реагування (XDR) компаніям і урядам по всьому світу зі списку Fortune 100.

Підвищення планки в XDR

“Це придбання розширює можливості платформи Fidelis Cybersecurity active XDR і включає в себе хмарну безпеку і відповідність нормативним вимогам”, – відзначає генеральний директор Fidelis Cybersecurity Ануп Гош. “Це доповнення дає цілісне уявлення про підприємство, допомагаючи компаніям знаходити уразливості в хмарі, неправильну конфігурацію, а також виявляти і реагувати на загрози на більш ранніх етапах життєвого циклу атаки. Ми будемо проводити навчальні та інформаційні сесії для наших партнерів. На цих заняттях ми більш детально розглянемо ключові проблеми безпеки і відповідності нормативним вимогам в хмарі, які вирішує платформа продуктів CloudPassage Halo, і її унікальний підхід “.

Fidelis Elevate об’єднує виявлення і реагування на кінцевих точках, в мережі і хмарі за допомогою інтегрованих технологій обману. За допомогою Halo компанія Fidelis зможе краще захищати клієнтів в хмарі завдяки надійній, спеціалізованої уніфікованої платформі хмарної безпеки.

Уніфіковане рішення

Цифрова трансформація сприяє впровадженню хмарних технологій, і компанії швидко усвідомлюють, що безпека повного стека є критично важливою для гарантування безпеки хмари “, – коментує Карсон Світ, засновник і генеральний директор CloudPassage. “Поєднання можливостей XDR від Fidelis і CSPM, CWPP і автоматизації безпеки контейнерів від CloudPassage надасть ринку потужне, унификоване рішення, необхідне для захисту як хмарних стеків додатків, так і мережевих з’єднань, які їх забезпечують”.

Команда CloudPassage буде інтегрована в організацію Fidelis Cybersecurity. Вона продовжить розробку продуктів Halo і інтеграцію з платформою Fidelis XDR.

Якщо у вас є питання про рішення Fidelis Cybersecurity і про те, як вони можуть допомогти захистити ваші критично важливі дані від передових загроз, зв’яжіться з нами:

info.ua@oberig-it.com, +380 67 223 42 10.

 

Джерело:
https://cutt.ly/OngPyaW