Loader

Компанія Fudo Security отримала три нагороди Global InfoSec Awards на конференції RSA 2021

Новатор в області кібербезпеки визнаний за Zero Trust, PAM і Secure Remote Access.

Компанія Fudo Security, один з найбільш швидкозростаючих постачальників рішень для управління привілейованим доступом і рішень з кібербезпеки Zero Trust, отримала 3 нагороди в рамках програми Cyber Defense Magazine (CDM) Annual Global InfoSec Awards. Fudo Security була названа “Hot Company” в області Zero Trust, а її продукти отримали визнання як Next-Gen в галузі управління привілейованим доступом (PAM) і Next-Gen в області безпечного віддаленого доступу (SRA).

“Високі оцінки провідних експертів в області інформаційної безпеки з усього світу підтверджують наше прагнення надати найнадійніше рішення для управління привілейованим доступом з найшвидшим розгортанням на сучасному ринку”, – сказав Патрік Брозек, генеральний директор Fudo Security.

Fudo забезпечує безпечний віддалений доступ до ІТ-ресурсів компанії, охоплюючи всі можливі сценарії: від доступу сторонніх підрядників до критично важливої інфраструктури до доступу тисяч співробітників до своїх робочих станцій з дому.

Віддалені користувачі можуть отримати доступ до контрольованих систем через проксі-сервер або за допомогою зручного шлюзу веб-доступу, який може бути опублікований через Інтернет для роботи без VPN.

Fudo PAM надає повну систему управління паролями для управління секретами, безперервної потокової передачі і запису сеансів в реальному часі, а також виявлення аномалій ШІ для безперервного аналізу моделей поведінки і аномалій та запобігання крадіжки особистих даних всередині або за межами мережі. Fudo PAM – це автономна система, яку можна розгорнути за один день, щоб швидко захистити облікові дані – і цінні корпоративні дані – від кібератак.

Зазначена нагородами технологія Fudo була визнана користувачами, аналітиками Gartner і KuppingerCole. Виступаючи в якості критичного важливого рівня в інфраструктурі Zero Trust Network Access (ZTNA) різних організацій, як великих, так і малих, Fudo Security PAM і безпечний віддалений доступ (SRA), широко використовуються в сфері фінансових і банківських послуг, автомобільної промисловості, на виробництві та інших галузях.

Про компанію Fudo Security

Компанія Fudo Security є провідним новатором в світі кібербезпеки. Місія компанії Fudo Security, представленої в більш ніж 30 країнах і користується довірою сотень організацій, – захистити як великі, так і маленькі організації від загроз привілейованих користувачів. Її рішення включають в себеSecure Remote Access (Безпечний віддалений доступ), Privileged Access Management (Управління привілейованим доступом) і Zero Trust Network Access. Продукти Fudo Security дозволяють відстежувати активність користувачів, що мають доступ до критично важливих активів. Крім того, рішення Fudo Security допомагають керувати політиками паролів і негайно сповіщають у разі будь-якого підозрілої поведінки.

Джерело: https://cutt.ly/Unfl8HW 

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування FUDO та організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка:

іnfo.ua@oberig-it.com, +38 099 427 94 04.